DREWNIANE

Ciężarówka Brandy 40% 0,35L

Ciężarówka Brandy 40% 0,35L
Ciężarówka Brandy 40% 0,35L

Ciężarówka Brandy - produkt zawiera 0,35L francuskiej brandy Brandy Marquis de Villard VSOP.

Nietuzinkowy prezent wykonany z drewna w kształcie ciężarówki z butelką brandy.

Sprawdzi się dla każdego sympatyka samochodów ciężarowych.

 

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 234,99 zł

Dębowa Budzik 0,7L

Dębowa Budzik 0,7L
Dębowa Budzik 0,7L

Dębowa budzik - produkt zawiera 0,7L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej w nietuzinkowej butelce przypominającą budzik. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent. Produkty tworzone przez właścicieli firmy Dębowa Polska wyrażają głębokie polskie dziedzictwo wódek smakowych i odwołują się do wielkiej prawdziwej pasji właścicieli- państwa Markiewicz i ich fascynacji naturą i tajemnicą lasu. Do produkcji WÓDKI DĘBOWEJ używa się wyłącznie naturalnych składników: nieskazitelnie czystej wody, zbożowego spirytusu i wyciągu z roślin. Ciekawostką może się okazać fakt, iż w środku butelki umieszczony jest kawałek dębiny, która z pewnością wpływa na aromat i barwę tego alkoholu. Drewno spreparowane jest w taki sposób, w jaki przygotowywane są wnętrza dębowych beczek do przechowywania alkoholu. Później stworzono i udoskonalono nowe receptury wódek i likierów o smaku wiśni, czarnej porzeczki, śliwki i orzecha włoskiego. Receptury tych trunków są starannie chronionym rodzinnym sekretem przekazywanym następnym pokoleniom w rodzinie Państwa Markiewicz. Drewniane opakowania są projektu właściciela Firmy Dębowa Polska- Jerzego Markiewicza, które produkowane są w zakładach drzewnych także należących do firmy.

Dostępność: Dostępny

Cena: 219,99 zł
szt.

Dębowa Cegła 40% 0,35L

Dębowa Cegła 40%  0,35L
Dębowa Cegła 40% 0,35L

Dębowa Cegła - produkt zawiera 0,7L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej w nietuzinkowej butelce przypominającą cegłę. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent dla cegielnika/ceglarza czy też pracownika budowlanego. 

Produkty tworzone przez właścicieli firmy Dębowa Polska wyrażają głębokie polskie dziedzictwo wódek smakowych i odwołują się do wielkiej prawdziwej pasji właścicieli- państwa Markiewicz i ich fascynacji naturą i tajemnicą lasu. Do produkcji WÓDKI DĘBOWEJ używa się wyłącznie naturalnych składników: nieskazitelnie czystej wody, zbożowego spirytusu i wyciągu z roślin. Ciekawostką może się okazać fakt, iż w środku butelki umieszczony jest kawałek dębiny, która z pewnością wpływa na aromat i barwę tego alkoholu. Drewno spreparowane jest w taki sposób, w jaki przygotowywane są wnętrza dębowych beczek do przechowywania alkoholu. Później stworzono i udoskonalono nowe receptury wódek i likierów o smaku wiśni, czarnej porzeczki, śliwki i orzecha włoskiego. Receptury tych trunków są starannie chronionym rodzinnym sekretem przekazywanym następnym pokoleniom w rodzinie Państwa Markiewicz. Drewniane opakowania są projektu właściciela Firmy Dębowa Polska- Jerzego Markiewicza, które produkowane są w zakładach drzewnych także należących do firmy.

Dostępność: Dostępny

Cena: 139,99 zł
szt.

Dębowa Granat Rozrywkowy 0,5L

Dębowa Granat Rozrywkowy 0,5L
Dębowa Granat Rozrywkowy 0,5L

Dębowa granat rozrywkowy - produkt zawiera 0,5L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej w nietuzinkowej butelce przypominającą granat. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent. Produkty tworzone przez właścicieli firmy Dębowa Polska wyrażają głębokie polskie dziedzictwo wódek smakowych i odwołują się do wielkiej prawdziwej pasji właścicieli- państwa Markiewicz i ich fascynacji naturą i tajemnicą lasu. Do produkcji WÓDKI DĘBOWEJ używa się wyłącznie naturalnych składników: nieskazitelnie czystej wody, zbożowego spirytusu i wyciągu z roślin. Ciekawostką może się okazać fakt, iż w środku butelki umieszczony jest kawałek dębiny, która z pewnością wpływa na aromat i barwę tego alkoholu. Drewno spreparowane jest w taki sposób, w jaki przygotowywane są wnętrza dębowych beczek do przechowywania alkoholu. Później stworzono i udoskonalono nowe receptury wódek i likierów o smaku wiśni, czarnej porzeczki, śliwki i orzecha włoskiego. Receptury tych trunków są starannie chronionym rodzinnym sekretem przekazywanym następnym pokoleniom w rodzinie Państwa Markiewicz. Drewniane opakowania są projektu właściciela Firmy Dębowa Polska- Jerzego Markiewicza, które produkowane są w zakładach drzewnych także należących do firmy.

Dostępność: Dostępny

Cena: 124,99 zł
szt.

Dębowa Lizak Drogowy 0,5L

Dębowa Lizak Drogowy 0,5L
Dębowa Lizak Drogowy 0,5L

Dębowa lizak drogowy - produkt zawiera 0,5L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej w nietuzinkowej butelce przypominającą lizak drogowy. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent. Produkty tworzone przez właścicieli firmy Dębowa Polska wyrażają głębokie polskie dziedzictwo wódek smakowych i odwołują się do wielkiej prawdziwej pasji właścicieli- państwa Markiewicz i ich fascynacji naturą i tajemnicą lasu. Do produkcji WÓDKI DĘBOWEJ używa się wyłącznie naturalnych składników: nieskazitelnie czystej wody, zbożowego spirytusu i wyciągu z roślin. Ciekawostką może się okazać fakt, iż w środku butelki umieszczony jest kawałek dębiny, która z pewnością wpływa na aromat i barwę tego alkoholu. Drewno spreparowane jest w taki sposób, w jaki przygotowywane są wnętrza dębowych beczek do przechowywania alkoholu. Później stworzono i udoskonalono nowe receptury wódek i likierów o smaku wiśni, czarnej porzeczki, śliwki i orzecha włoskiego. Receptury tych trunków są starannie chronionym rodzinnym sekretem przekazywanym następnym pokoleniom w rodzinie Państwa Markiewicz. Drewniane opakowania są projektu właściciela Firmy Dębowa Polska- Jerzego Markiewicza, które produkowane są w zakładach drzewnych także należących do firmy.

Dostępność: Dostępny

Cena: 139,99 zł
szt.

Dębowa Polska Wódka Puchar Piłka Biało-Czarna 40% 0,5L

Dębowa Polska Wódka Puchar Piłka Biało-Czarna 40% 0,5L
Dębowa Polska Wódka Puchar Piłka Biało-Czarna 40% 0,5L

Dębowa Polska Wódka Puchar - produkt zawiera 0,5L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej w nietuzinkowej butelce przypominającej puchar w kształcie piłki. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent.

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 159,99 zł

Dębowa Śruba 40% 0,7L

Dębowa Śruba 40% 0,7L
Dębowa Śruba 40% 0,7L

Dębowa śruba - produkt zawiera 0,7L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej w nietuzinkowej butelce w kształcie śruby. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent dla każdego mężczyzny majsterkowicza.

 

Dostępność: Dostępny

Cena: 165,99 zł
szt.

Dębowa Warcaby 40% 2x 0,2L + 2 kieliszki

Dębowa Warcaby 40%  2x 0,2L + 2 kieliszki
Dębowa Warcaby 40% 2x 0,2L + 2 kieliszki

Dębowa Wódka Warcaby - w skład zestawu wchodzi jedna butelka o pojemności 200ml wódki orzech oraz jedna butelka 200ml wódki czeremcha, warcaby oraz dwa kieliszki.

Dostępność: Dostępny

Cena: 209,99 zł
szt.

Dębowa Whisky Timberman 6YO Beczka 40% 1L

Dębowa Whisky Timberman 6YO Beczka 40% 1L
Dębowa Whisky Timberman 6YO Beczka 40% 1L

Whisky Timberman 6YO beczka - produkt zawiera litr 6-letniej szkockiej whisky typu blended malt zawartej w nietuzinkowej butelce przypominającą beczkę. Produkt stworzony przy pomocy firmy Dębowa Polska gwarantuje najwyższą jakość alkoholu, wykonania oraz przystępną cenę dzięki czemu powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent. Whisky Timberman charakteryzuje się delikatnością oraz mocnymi nutami dębiny, wanilii i karmelu. W smaku nieco słodkawa i owocowa. Świetnie nadaje się do picia jako składnik do drinków oraz solo.

Dostępność: Dostępny

Cena: 334,99 zł
szt.

Dębowa Wódka 0,7L stolik + 4 kieliszki

Dębowa Wódka 0,7L stolik + 4 kieliszki
Dębowa Wódka 0,7L stolik + 4 kieliszki

Dębowa Wódka 0,7L stolik + 4 kieliszki  - produkt zawiera 0,7L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej oraz 4 kieliszki. Całość przypomina jest w kształcie stolika. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent. Produkty tworzone przez właścicieli firmy Dębowa Polska wyrażają głębokie polskie dziedzictwo wódek smakowych i odwołują się do wielkiej prawdziwej pasji właścicieli- państwa Markiewicz i ich fascynacji naturą i tajemnicą lasu. Do produkcji WÓDKI DĘBOWEJ używa się wyłącznie naturalnych składników: nieskazitelnie czystej wody, zbożowego spirytusu i wyciągu z roślin. Ciekawostką może się okazać fakt, iż w środku butelki umieszczony jest kawałek dębiny, która z pewnością wpływa na aromat i barwę tego alkoholu. Drewno spreparowane jest w taki sposób, w jaki przygotowywane są wnętrza dębowych beczek do przechowywania alkoholu. 

Dostępność: Dostępny

Cena: 179,99 zł
szt.

Dębowa Wódka 1,75L stolik + 4 kieliszki

Dębowa Wódka 1,75L stolik + 4 kieliszki
Dębowa Wódka 1,75L stolik + 4 kieliszki

Dębowa Wódka 1,75L stolik + 4 kieliszki  - produkt zawiera 1,75L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej oraz 4 kieliszki. Całość przypomina jest w kształcie stolika. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent. Produkty tworzone przez właścicieli firmy Dębowa Polska wyrażają głębokie polskie dziedzictwo wódek smakowych i odwołują się do wielkiej prawdziwej pasji właścicieli- państwa Markiewicz i ich fascynacji naturą i tajemnicą lasu. Do produkcji WÓDKI DĘBOWEJ używa się wyłącznie naturalnych składników: nieskazitelnie czystej wody, zbożowego spirytusu i wyciągu z roślin. Ciekawostką może się okazać fakt, iż w środku butelki umieszczony jest kawałek dębiny, która z pewnością wpływa na aromat i barwę tego alkoholu. Drewno spreparowane jest w taki sposób, w jaki przygotowywane są wnętrza dębowych beczek do przechowywania alkoholu. 

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 349,99 zł

Dębowa Wódka Beczka 1L

Dębowa Wódka Beczka 1L
Dębowa Wódka Beczka 1L

WÓDKA DĘBOWA BECZKA - produkt zawiera 1L czystej polskiej wódki Dębowa zawartej w nietuzinkowej butelce przypominającą beczkę. Wysoka jakość alkoholu, wykonania oraz przystępna cena powoduje, iż jest to idealny produkt na prezent.Produkty tworzone przez właścicieli firmy Dębowa Polska wyrażają głębokie polskie dziedzictwo wódek smakowych i odwołują się do wielkiej prawdziwej pasji właścicieli- państwa Markiewicz i ich fascynacji naturą i tajemnicą lasu. Do produkcji WÓDKI DĘBOWEJ używa się wyłącznie naturalnych składników: nieskazitelnie czystej wody, zbożowego spirytusu i wyciągu z roślin. Ciekawostką może się okazać fakt, iż w środku butelki umieszczony jest kawałek dębiny, która z pewnością wpływa na aromat i barwę tego alkoholu. 

Dostępność: Dostępny

Cena: 234,99 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier UPS) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl